info@ets-logistics.com +90 212 599 08 26 pbx
Türkçe

Proje Taşımacılığı

demo6

Express Transport Services, proje taşıma hizmeti uygulamalarında çözümü karmaşık bir yapıda olan lojistik iş süreçlerinize mantıksal bir akış getirir, tedarik zincirinizin kontrolünün verimli hale gelmesini ve müşterilerinize zamanına ulaşabilmenizi sağlar.

Operasyonel süreçte hizmet veren ekibimiz; Express Transport Services servisini kullandığınız süre boyunca oluşan iş süreçlerinin akışlarını ve bunlara istinaden oluşan maliyetleri her detayı ile anlayabilmenize yardımcı olmaktadır. Fabrikanızın yurtdışına taşınması; gabari gönderilerinizin sevkiyatları; tek parça halinde getirilmesi gereken ağır tonajlı ürünleriniz, kombine taşıma gereksinimi veya buna benzer özel servis gerektiren proje gönderilerinize çözüm odaklı, anahtar teslim servis sunmaktadır. Satın alma kararını vermeden önce; projenizin maliyet fizibiletisi içersinde lojistik kaleminin gerçeğe en yakın veriler ile değerlendirilmesi konusunda kusursuz çalışmaktadır.

Satın alma kararını vermeden önce projenizin maliyet fizibilitesini çalışırken – toplam maliyetleriniz içerisinde lojistiğe ayırdığınız bütçeyi bizlerle tekrar optimize ederek değerlendirmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.