info@ets-logistics.com +90 212 599 08 26 pbx
Türkçe

Hakkımızda

Özel danışmanlık hizmetlerimizle müşterilerimizi yönlendirerek; zaman ve para kombinasyonunu sağlıklı bir şekilde yönetmeleri konusunda kendilerine bilgi odaklı projeler sunmaktayız.

Lojistik sektöründe hizmet veren şirketlerin birbirinden farkını ortaya çıkardıkları ve bünyelerine müşteri kazandırdıkları bu dönemde; müşteriyi kazanmanın yanı sıra müşteriyi elde tutabilmenin en az onun kadar değerli olduğunun kaliteli hizmet vererek altını çiziyoruz.

Bu nedenle kuruluş olarak operasyonel süreçlerinizi profesyonel bir ekip ve işlemlerinizi kolaylaştıracak BT altyapısı ile kaliteli ve rekabetçi hizmet vermekteyiz..

Müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunmanın; varolan müşteriyi koruyarak; yeni müşteriler kazanmanın; operasyonel mükkemmeliğe ulaşarak müşteri tatminini sağlamanın, müşteri ile entegre olmanın ve müşteriyi tanıyarak onun ihtiyaçlarına yanıt vermenin önemini sunduğumuz hizmet standardının çıtasını maksimum seviyede tutarak vurguluyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin güveninden aldığımız gücümüzü; gelecekte de rekabetçi ve kalite standartlarını sürdürebilen çözüm ortağı olarak lojistik hizmetlerini yönetebilmek.

Vizyonumuz

Güclü altyapımızı geliştirerek; güncel çözümler üretip; geleceğe kendimizi yenileyerek tedarik zinciri yönetimi içersinde lojistiğin öneminin altını çizmekte öncülük yapmak.